20160221@132150_H4L5043

Opět jsme byli partneři svatebního veletrhu ve Futuru

Zase jsme česali na Svatebním veletrhu ve Futuru, respektive, opět jsme byli partnerem, abychom se všem postarali o krásný vzhled vlasů.

Jedenáctý ročník Svatebního veletrhu zas nezklamal, ukázal návštěvníkům, že je co ukázat. Náš celý tým ze Salonu MIA česal všechny modelky a modely, kteří předváděli krásné svatební oblečení, kytice, samozřejmě nechybělo i svůdné spodní prádlo.

Abychom ukázali naši práci celistvěji, tak jsme měli oba dva dny možnost předvést to nejlepší, co se týče svatebních účesů a svatebního líčení. Naše vizážistky a kadeřníci předvedli krásnou práci. Mladé slečny a jejich nastávající se u našeho stánku zajímali o nové trendy v účesové tvorbě, hlavně je zaujala naše práce v přímém přenosu – mohli jsme ukázat přímo mistrovskou práci s dlouhými vlasy, zaplétání copů, drdolů, celkové úpravy účesů. Také se hodně zajímali o líčení. Naše vizážistka Peťka a Lenka, která nás občas zachraňuje, když nestíháme, předvedli ukázkový svatební makeup.

S přípravou bylo hodně práce a starostí, ale myslíme, že za tu krásnou práci to stálo. Slečny musely na zkoušku šatů, i příprava před samotným veletrhem byla náročná na čas a koordinaci, ale všechny slečny byly moc milé a užívaly si tu atmosféru. Po převlečení do šatů, nalíčení a učesání se z mladých slečen najednou vylouply krásné nevěsty, plné radosti z toho, že to všechno mělo nějaký smysl. I když dvoudenní únava byla na nás všech vidět, přesto jsme si tuto akci opět užili.

Produkční – Dagmar Mráčková
Kadeřníci – Iva Mráčková, Zuzana Cviková, Patrik Dix, Kateřina Žampachová
Vizážistky – Petra Harásková, Lenka Pivoňková
Fotograf – Ondřej Župka
Módní návrhářka – Milada Ullsperger
Floristky – Marcela Librová a Jana Zavadilová
Modelky – Hana Kotoulová, Hana Dreslerová, Barbora Svojanovská, Tereza Koutová, Vendula Pavelková, Veronika Pevná, Lenka Musilová, Alexandra Popovyčová, Marcela Junová
Obuv zapůjčil Humanic

Pojďte se s námi podívat na pár krásných svatebních účesů, které vytvořil tým Salonu MIA.

 

 

 

Vojtěch BubaOpět jsme byli partneři svatebního veletrhu ve Futuru