Upravené VLASY a VOUSY

Jak to u nás funguje?

 • Vždy se ptáme na vaše přání a očekávání, ale určitě poradíme.
 • Před i po stříhání umýváme vlasy a u toho si vás prostě rozmazlujeme. Má to praktický význam – umožní nám to provést dokonalý střih a přece nechcete, aby vás vlasy píchaly celý den .
 • Na závěr vám ukážeme, jak si vlasy upravovat doma. Opravdu to není těžké, stačí znát pár „vychytávek“ a používat správné přípravky.
 • Wifi, časopisy… příjemné prostředí. Chceme, abyste si to užili.

A také si přečtěte náš článek na blogu Panové u kadeřníka

Jaké služby můžete využít?

… jen ryze určené pro pány, proto máme speciální pánský koutek se speciální pánskou kosmetikou.

 • Express střih - celý servis za půl hodiny.
 • Perfektní gentleman - dostanete hodinovou péči. Určitě si užijete masáž hlavy, postaráme se o vaše vousy (zastřižení strojkem) a více si s celým střihem „vyhrajeme“ nůžkami. Častější používání strojku si necháme na expess střih.
 • Holení hot towel - je rituál a navíc dokonalé oholení opravdu vydrží déle. Nejprve vousy napaříme pomocí horkého ručníku a změkčujícího oleje. Holíme břitvou, pěnu používáme nejvyšší kvality.
 • Přirozené krytí šedin - určené výhradně pro muže, barvy jsou přirozené jako zdravý vlas. Šediny tónujeme a sjednotíme barvu vlasů, aby bylo vše opravdu přirozené, takže není vidět odrost.
 • Permanentní barvení, melírování - pokud chcete větší změnu.

Jakou kosmetiku používáme?

Profesionální pánskou řadu 3D Mension od Schwarzkopfschwarzkopf_professional

Víme, že i vy si zasloužíte svoji péči. Pokud si od nás odnesete přípravek domů, velkou výhodou je, že má několik využití, takže nepotřebujete moc lahviček. Rádi vám poradíme jestli nanášet na suché nebo mokré vlasy, jak často používat tyto přípravky atd. Tato kosmetika je zaměřena na nejběžnější pánské problémy, například lupy, padání vlasů a šediny. Prostě víme, co potřebujete.

Taylor of Old Bond Street – náš typo.1308

Anglická značka Taylor of Old Bond Street byla založena v roce 1854. Produkty na holení obsahují rostlinné výtažky. Výrobky splňují nejvyšší standardy a jsou vyráběny převážně z přírodních surovin. Pojďte si užít holení s touto řadou, je to velký zážitek.

Kdo o se o vás strará?

tým Hair stylistů

Iva

Kateřina

Petra

Michaela // junior talent

 • Junior talent stylist - stará se o vaše pohodlí v salonu a provádí různé pečující rituály pro vaše vlasy; školí se
 • Hair stylist - podílí se na tvorbě účesů při focení kolekcí pro Salon MIA; účastní se prestižních školení a kadeřnických akcí, vytváří kolekce Salonu MIA a reprezentuje salon na soutěžích. Vede kadeřníky na nižší úrovni.

Víte, že si u nás můžete na stříhání koupit i PERMANENTKU?

Ano, pokud chcete mít opravdu stále dokonalý střih, tak permanentka na střih je to pravé pro vás. Předplatíte si stříhání na půl roku nebo rok dopředu a pak můžete chodit tak  často, jak jen chcete. Vyplatí se, pokud se chodíte stříhat každé 4 týdny nebo i častěji.

Iva MráčkováUpravené VLASY a VOUSY